Diskusné fórum › Všeobecná diskusia

Pridať príspevok

Pridať odpoveď

Upraviť príspevok

Login
Heslo
K príspevku je možné pridať najviac 5 súborov vo formátoch JPG, PNG, GIF a PDF (max. 32 MB). Ku každému súboru je možné pripojiť bližší textový opis. Pridaním súborov súhlasíte s Podmienkami používania.
Reakcia na: Author #17830:
Vitaj u nás ? napísal si to síce pekne,ale pochybujem,že to bude osožné...ale možno majster King of Notes sa bude mať k činu a vyjadrí sa 🙂
Reakcia na: SiTy #17827:
Oplati sa precitat:
http://imhd.sk/nr/doc/sk/10800/Tipy-ako-cestovat-Koordinacia-a-nadvaznosti-medzi-linkami.html

Vzajomne koordinovat (prekladat na suboheoch, ci nadvazovat) je vzdy mozne len linky s rovnakymi, resp. nasobnymi intervalmi. Navyse, vzdy je potrebne urcit priority, kedze nie je mozne previazat uplne vsetky linky navzajom, pokial nechceme x-minutove vydrze uprostred trasy. Prioritou je zvycajne silnejsi prepravny prud, ci logicke vazby. Navyse, casove polohy musia zohladnovat do istej miery aj obehy vozidiel, kedze napr. 40-minutove vydrze na okraji mesta, ci kvoli tomu 2-nasobnu vypravu by nik neakceptoval.
Ja mám takú otázočku,ak dovolíte, týka sa prímestskej dopravy, niektorí znalí, by mohli vedieť odpovedať. Otázka znie:
Kde je písané, alebo resp. kde sa hovorí o tom, že mám zásadne vystupovať zadnými dverami? Nejdem sa tu sťažovať, ani nič podobné, iba si to chcem ujasniť.
Ďakujem.
Kedy budu najblizsie jazdit historicaky?-Ikarus 280 a Karosa ŠL?Asi az na den bez aut? ? ?
Tak ja sa vyjadril k linkám ktoré som napísal , nie na všetky linky , netvrdím všeobecne , že neexistujú nadväznosti , ale na to čo som uviedol , neviem prečo si taký vzťahovačný a berieš hneď všetko komplexne čo napíšem ...
Reakcia na: SiTy #17825:
To, že Ty nájdeš príklady na to, že medzi niektorými linkami nie je nadväznosť ešte neznamená, že nie je medzi žiadnymi.
Reakcia na: bolek #17824:
12ka všeobecne nenadväzuje na žiadny spoj , dokonca prvá 12ka vôbec nenadväzuje na linku 24 a ostatné spoje na linku 21 , 2 , 25 ...

14ka zase cez víkend vôbec nie je nadväznosť na Zoborské linky , som nútený chodiť pešo pod Zobor kedže najbližší bus ide po príchode L14 do centra až o 25minút

Na jednej strane chce mesto aby ľudia využívali MHD , na druhej strane vôbec nie je nadväznosť liniek
chcel by som sa spytat pracujem v priemyselnom parku a chodievame teraz na nocne som s ivanky pri nitre ale nie zakazdym je sofer ochotny pockat na Lč.12 na tak ako to bolo aj vcera 2.7.2012 takze som musel hodinu cakat na dalsi bus a samozrejme som mal v praci nemile privitanie neda sa stym nieco robit aby bus c2 caral na spoj Lč12 ta minutka vas hadam nezabije..????
SiTy: Včera večer som s ním išiel na 24-ke odchod 20:56 zo žel. stanice... naozaj skvelý šofér... dokonca na rázc. as nastúpil dopredu jeden neprispôsobivý spoluobčan a spýtal sa ho, či ho neodveze zadarmo... také rýchle a rázne nie som ešte v živote nepočul ?
Linka 14 dnes odchod 06:36 Centrum smer Krškany NS , klbový Mercedes , perfektná jazda ! ?
Reakcia na: Pilgrim #17820:
gratuluje ten,čo v absolútnej poladovici stál jak cicina,lebo šofér bol lenivý?
gratulujem k prejavenej (de)mentalite národa Slovenského......
Reakcia na: wau77 #17817:
Jejda, a ty si teraz myslíš že tú linku zmenili len preto že si niekde napísal rozdrapený primitívny príspevok, navyše pravopisom absolventa štyroch tried osobitky a na nesprávnu stránku? No, tak si to pokojne mysli ďalej, tĺčik. V každom prípade, máš čo si chcel, tak sa spakuj a ťahaj si písať tie svoje výstreky späť na pokec alebo z kieho krista si sem pritiahol. Na takých ako ty tu nikto nie je zvedavý.
Reakcia na: wau77 #17817:
. . . ,,špiny, toto je pre cestujúcich? "-tak neviem,kto tu bude koho učiť o výchove...
Reakcia na: irizar #17778:
Tak chumaj vypatlany si jedine ty.a asi ta dostaocne v detstve nevychovali inak by si sa takto nechoval ale to je tvoja vec.a len pre informovanost o tej autobusovej linky _predstav si že ju zmenili tak ako bolo pisane.hahaha
Mohla by sa zase zorganizovat premavka historickych autobusov SL-ky a Ikarusu 280.
Napriklad ked posledne roky jazdili ikarusy tak mali v lete casto pokazene dvere ze sa nedali zavret a vtedy to dobre fukalo a nebola potrebna ani klima. ?
Pešia zóna v Nitre sa bude predlžovať ... viac v odkaze

bit.ly/MxfVAV
Aktuálne výluky, zmeny a informácie

Premávka MHD počas letných prázdnin (1. - 31.7.2012) nemalo by tam byť že ?

Premávka MHD počas letných prázdnin (1.7 - 31.8.2012) ?
dnes posledný spoj linka 12 smer Branč veľmi tiché akustické hlásenie

Zmeniť zobrazenie

Štruktúra
Zoradenie
Počet príspevkov na stranu
Dátum a čas príspevkov

Vyhľadávanie v téme

Hľadaný text
Dátum od
Dátum do
Hľadá sa v texte príspevku aj v mene používateľa.
Súčasne je možné hľadať viac výrazov oddelených medzerou.
Návod pre pokročilé vyhľadávanie nájdete tu.