no zbohom. Dnes som išiel Sorom BN 9,5 a klíma "parádne" vypnutá ?. Všetci sa potili jak na grile. Nič v zlom ale načo je tam tá klimatizácia? na okrasu?
ďakujeme za psychologický profil s predpokladanými črtami správania a odporúčame ešte raz prečítať návod na použite tejto diskusie-prípadne svoje poznatky smerujte na najbližšie OO PZ,prípadne 158.
možno niekedy spravím krátke video z cestovania nitrianskou mhd ak chceš. Ale nečakaj nič také že viac klipov v jednom videu - žial s takými programami neviem narábať. Síce neviem kedy a či vôbec to spravím,uvidíme.
Dobry den,
pisem Vam ohladom jedneho Vasho sofera. Chcem podat zalbu najprv touto formou a ak sa nic nepodnikne tak sa budem stazovat inde.
Ide o sofera ktory jazdil autobusom cislo 26 dnes 28.06.2012. o 09:30 bol na zastavke Pod Zoborom. Vodic sa sprava velmy nevhodne az psychopaticky s pedofilnymi priznakmi deviacie voci cestujucim mladsieho veku. Ide o dievcata v adolescentnom veku a mladsie. Vykazuje sexualne signaly, mladim dievcatam, najma fyzickym kontaktom pri predaji listkov a nasledne cudnymi chtivymi pohladmi pocas jazdy. Mne sa to osobne stalo 4 krat. Dany clovek neposoby psychicky vyrovnany, ide o starsieho pana, a prosim Vas aby sa nieco ohladom toho podniklo. Verim ze nie som jedina kto si nieco taketo vsimol a komu sa taketo nieco stalo.
S pozdravom,
Marina Kordic
Je to otázka financií, a teda momentálne otázka ešte niekoľkých mesiacov. Aspoň čo sa týka novododaných vozov. Pokiaľ ide o Citaro, momentálne sa preň elektronické tabule neplánujú.
Ak chcete, aby sa Vašim problémom zaoberal zamestnávateľ vodiča, odporúčam Vám obrátiť sa na spoločnosť Veolia Transport Nitra a nie písať diskusné príspevky na súkromných internetových stránkach.
keď dostanú transparenty autobusy Sor Bn 9,5 + 3x NB12 tak nemohol by po čase spolu s nimi dostať nové transparenty aj Mercedes Citaro? Predsa len má už 10 rokov a displeje nemá (odkedy sa zrušila linka 28)
Pisem ohladom jedneho sofera. Chcem podat zalbu najprv touto formou a ak sa nic nepodnikne tak sa budem stazovat inde.
Ide o sofera ktory jazdil autobusom cislo 26 dnes 28.06.2012. o 09:30 bol na zastavke Pod Zoborom. Vodic sa sprava velmy nevhodne az psychopaticky s pedofilnymi priznakmi deviacie voci cestujucim mladsieho veku. Ide o dievcata v adolescentnom veku a mladsie. Vykazuje sexualne signaly najma fyzickym kontaktom pri predaji listkov a nasledne cudnymi chtivymi pohladmi pocas jazdy. Dany clovek neposoby psychicky vyrovnany, ide o starsieho pana, a prosim Vas aby sa nieco ohladom toho podniklo. Mne sa to osobne stalo 4 krat. Verim ze nie som jedina kto si nieco taketo vsimol a komu sa taketo nieco stalo.
S pozdravom,
Marina Kordic
ja píšem o urážaní sa tu diskutujúcich nie o príspevkoch
Zmeniť zobrazenie
Hľadá sa v texte príspevku aj v mene používateľa. Súčasne je možné hľadať viac výrazov oddelených medzerou. Návod pre pokročilé vyhľadávanie nájdete tu.
milhaus1979
Mate niekto podobnu skusenost?
Dobry den,
pisem Vam ohladom jedneho Vasho sofera. Chcem podat zalbu najprv touto formou a ak sa nic nepodnikne tak sa budem stazovat inde.
Ide o sofera ktory jazdil autobusom cislo 26 dnes 28.06.2012. o 09:30 bol na zastavke Pod Zoborom. Vodic sa sprava velmy nevhodne az psychopaticky s pedofilnymi priznakmi deviacie voci cestujucim mladsieho veku. Ide o dievcata v adolescentnom veku a mladsie. Vykazuje sexualne signaly, mladim dievcatam, najma fyzickym kontaktom pri predaji listkov a nasledne cudnymi chtivymi pohladmi pocas jazdy. Mne sa to osobne stalo 4 krat. Dany clovek neposoby psychicky vyrovnany, ide o starsieho pana, a prosim Vas aby sa nieco ohladom toho podniklo. Verim ze nie som jedina kto si nieco taketo vsimol a komu sa taketo nieco stalo.
S pozdravom,
Marina Kordic