Diskusné fórum › Všeobecná diskusia

Pridať príspevok

Pridať odpoveď

Upraviť príspevok

Login
Heslo
K príspevku je možné pridať najviac 5 súborov vo formátoch JPG, PNG, GIF a PDF (max. 32 MB). Ku každému súboru je možné pripojiť bližší textový opis. Pridaním súborov súhlasíte s Podmienkami používania.
Reakcia na: Pilgrim #17644:
To akože dvojposchodový autobus? Tak ten si vidieť nemohol.
Reakcia na: irizar #17649:
ako vidím tak Veolia okrem značky SOR iné značky autobusov proste nepozná
Reakcia na: Pilgrim #17648:
Lebo je to do slovenskych pomerov absolutne nevhodna sotohracka, a navyse smejd?
Reakcia na: S499.1023 #17646:
a prečo nie?
Reakcia na: S499.1023 #17646:
Akozhe pr3czo? Lebo takyyy w NR eshte neyazdiii... ? ? ?
Reakcia na: Pilgrim #17645:
Prečo by sa mal kupovať?
Reakcia na: mathulo93 #17642:
ja keď som bol včera vonku tak som nahliadol do vozovne a zostal som dosť prekvapený že som tam zbadal dvojposchoďák.
Reakcia na: mathulo93 #17642:
V sobotu jazdil v rámci otvorenia letnej turistickej sezóny na trase Svätoplukovo nám. - Dražovce a späť. Jeho ďalšie nasadenie je v štádiu riešenia.
V susednej prešovskej diskusií sa objavila informácia, že do Nitry prišiel Troliga Bus Sirius. Kedy a kde sa bude dať stretnúť?
Reakcia na: MacT #17640:
Tož tak...nie všetko je dokonalé,ale riešenie sa dá nájsť vždy...
Reakcia na: M #17639:
Ja by som si túto námahu nedával. Keď je niekto hnilý a namiesto toho aby hľadal riešenia tak hľadá len sťažnosti, nezaslúži si ochotu ostatných = môj pohľad.
Reakcia na: pohotovost #17638:
Neviem teda či je to hodina, ale:

L18 zo ŽST. Mlynárce 20.00 -prestup v centre na L32 20.17 v cieli Gorazdová 20.25

L21 zo ŽST. Mlynárce 20.14 -prestup na Štúrovej na L30 20.23 v cieli Gorazdová 20.37

L18 zo ŽST. Mlynárce 20.32 -prestup v centre na L6 20.44 v cieli Gorazdová 20.56

Zdá sa, že existujú aj kratšie spojenia ako hodinové...
Vladimírovy skus si po 20 hod sadnut do autobusu a presunut sa z mlynariec na chrenovu ked si uz ten integrovany cestovny poriadok vytvoril domou cestuje hodinu co musim cakat na spojenie dalej a myslim ze nie som sam. podla teba je to OK ?
Reakcia na: keyboard #17633:
Pochybujem, že sa zatvoria ústa frfľošom, či to bude tak alebo onak.
prosím vás, mohli by ste posunúť bus 30 smer Párovská-Pod Zoborom o 3-5 minút skôr, alebo bus 2 smer Mlyny-Amfiteáter o 3-5 minút neskôr, aby som mohla normálne prestúpiť
na zastávke Pod Zoborom z 30 na 2
(napr. v zime a pľušťi alebo keď mám ťažkú tašku) a nemusela som ísť peši?
Alebo keby nadväzovali aspoň busy 1 alebo 9 na tú 30.... úplne stačia ranné busy od 7 do 9 hod!!
prosím vás, mohli by ste posunúť bus 30 smer Párovská-Pod Zoborom o 3-5 minút skôr, alebo bus 2 smer Mlyny-Amfiteáter o 3-5 minút neskôr, aby som mohla normálne prestúpiť
na zastávke Pod Zoborom z 30 na 2
(napr. v zime a pľušťi alebo keď mám ťažkú tašku) a nemusela som ísť peši?
Alebo keby nadväzovali aspoň busy 1 alebo 9 na tú 30....
Reakcia na: keyboard #17633:
Teraz ma napadlo, velmi pekne je porovnanie s DPMB. Tam to funguje na 100%.
Reakcia na: MacT #17623:
MacT, ak to dokáže pochopiť cestujúca verejnosť všade inde vo svete, tak snáď v Nitre nie je menej vyspelá, či vari áno? ?
Reakcia na: MacT #17623:
Až budú, tak bude situácia iná. Zatiaľ nie sú.

Zmeniť zobrazenie

Štruktúra
Zoradenie
Počet príspevkov na stranu
Dátum a čas príspevkov

Vyhľadávanie v téme

Hľadaný text
Dátum od
Dátum do
Hľadá sa v texte príspevku aj v mene používateľa.
Súčasne je možné hľadať viac výrazov oddelených medzerou.
Návod pre pokročilé vyhľadávanie nájdete tu.