Reakcia na: Sarko #17:
oki, uz sa stalo 
all: par dni budem teraz asi mimo netu, takze keby daco, odpoviem neskor



paradicka ze si sa do toho pustil (zrejme hlavne ty)
no zisla by sa mi tu taka aktivna mlada krv ako mame na dispecerovi :o) :o)
potom to cele okomentujem.
a dufam, ze sa tu zastavi aj niekto z Nitry 
TeBeCe
Cena 2 ks mestskych O345 a 3 ks primestskych O345 bola spolu 27 413 212 Sk (s DPH)....jeden teda okolo 5 mil.
teraz SAD Nitra nakupila dalsich 16 primestskych 0 345 a asi aj tri mestske.
(informacie z Vestnika VO)