Neviem kam mám adresovať moju neskromnú požiadavku, ale najskôr sem. Ako veľmi by som ocenil, ak by posledná 25ťka idúca z mesta, cez Chrenovú na Zobor, šla ešte o jednu hodinu neskôr. Tak napríklad zo zastávky Ďurčanského nie iba 21:36 cez týždeň resp. 21:46 cez víkend, ale aj 22:36 resp. 22:46. Určite nie som sám kto by takéto niečo ocenil, mnoho ľudí by rado šlo takto neskoro z Chrenovej na Zobor. Verím, že moja požiadavka nezostane úplne nepovšimnutá (možno rozmýšľam až príliš utopicky). Vopred vrúcne ďakujem.
keby si chcel (a) vedieť tak ja si tie služby platím a tak chcem aj za to služby za ktoré som zaplatil dopredu , to je myslím normálne ! Ale niekto to zjavne nevie pochopiť že? ?
Nedá mi nereagovať na Váš príspevok, lebo ak by ste to dievča pozorne sledovali, tak by ste si všimli, že si tie zástavky strážila a vždy keď tam bol nejaký zlý posun, tak si to na následujúcej zástavke vždy opravila! Ale z nejakého neidentifikovaného dôvodu tie zástavky nesedeli! Čiže by som vinu nehádzala na ňu! Pekný večer prajem!
Zdravím, chcel by som vyjadriť serióznu pochvalu vodičke na L6 (odchod 21:56 zo zast. Centrum -> Klokočina) fakt za vzorovnú jazdu. Len tak ďalej, táto vodička má moju podporu ?
Pochvala včera 12:37 AS linka 21 smer Lužianky , autobus Van Hool , taký čistý a voňavý autobus som už dlho nevidel, tomu sa hovorí kultúra cestovania . Velké ocenenie !!! ?
Pretože od Atletického štadiónu má ísť o 15.59 h a podľa toho, aká je práve premávka, počet cestujúcich a ako vystihne zelenú, môže na Andreja Hlinku, Centro doraziť za jednu minútu, ale aj za tri.
Inak nerozumiem celkom tejto debate. Pre Teba ako cestujúceho je podstatné, kedy vodič zo zastávky odíde a nie kedy na ňu príde, či nie?
Dnes som sa viezol v Solarise , je to pekný autobus , dvere velmi rýchlo a pružne reagujú a otvoria sa v momente , len sedenie uplne vzadu vozidla je o ničom málo miesta na nohy som sa tam vôbec nezmestil to tam je tak akurát sedalo pre deti možno. Nuž celkový dojem v pohode vedel by som si predstaviť tento typ busu na MAD. ?
Aj s tým meškaním je to podľa mňa individuálne. Závisí to aj od aktuálnej dopravnej situácie (špička/mimo špičky - a vyplývajúce faktory). Ale taktiež môžem povedať, že u niektorých liniek je minimálne meškanie bežné (napr. L2 smer PP, L25 smer Zobor), na druhej strane iné linky semtam prídu o tú minútku-dve skôr (napr. L26 smer Čermáň, L13 smer Klokočina). Avšak sú to len príklady, ktoré sa nedajú celkovo výraznejšie zovšeobecniť.
Od toho bývali kedysi tzv. kontrolné body a tie sa umiestnili PRED takúto významnú zastávku, aby bola istota, že do významnej zastávky nepríde s náskokom a nebude tam musieť vyčkávať.
Zmeniť zobrazenie
Hľadá sa v texte príspevku aj v mene používateľa. Súčasne je možné hľadať viac výrazov oddelených medzerou. Návod pre pokročilé vyhľadávanie nájdete tu.
mafe1