Reakcia na: Sarko #17:
oki, uz sa stalo 
all: par dni budem teraz asi mimo netu, takze keby daco, odpoviem neskor



no zisla by sa mi tu taka aktivna mlada krv ako mame na dispecerovi :o) :o)
potom to cele okomentujem.
a dufam, ze sa tu zastavi aj niekto z Nitry 
Bon-Cu