Diskusné fórum › Všeobecná diskusia

Pridať príspevok

Pridať odpoveď

Upraviť príspevok

Login
Heslo
K príspevku je možné pridať najviac 5 súborov vo formátoch JPG, PNG, GIF a PDF (max. 32 MB). Ku každému súboru je možné pripojiť bližší textový opis. Pridaním súborov súhlasíte s Podmienkami používania.
Reakcia na: Pilgrim #17930:
Ale ak sa náhodou nejaký ten cudzinec objaví, tak si aspoň neodnesie ten pocit, že netušil čo a ako... Proste je to malá drobnosť, na ktorú netreba vynaložiť ani žiadne finančné náklady, keďže sa to môže aplikovať postupne s aktualizáciami cp na zastávkach... je to len o krok dopredu, nemá to čo pokaziť...
Reakcia na: branislav #17922:
nápad je to síce dobrý ale núti ma to rozmýšlať či by to vôbec malo nejaké využitie. Nitra zas neni ultra super metropola. Také Brno alebo Praha to nepoviem,tam to treba bo je tam cestovný ruch a sú to veľké mestá ale Nitra to nvm...nevravím že by to bol zlý nápad ale fakt netuším či by to vôbec malo využitie. V Nitrianskej mhd som doposial žiadného cudzinca nepočul (ak samozrejme nepočítam neprispôsobivých...)
Reakcia na: Tootti #17927:
Ty si v poriadku?
Reakcia na: branislav #17926:
A na linku 12 maďarský preklad,... na linku 26 hlásenia zastávok štýlom gipsy nahrané čekovským, ... na linku 25 hlásenie o možnosti prestupu k hypertescu, ... zástavku Centrum uviesť v jazyku anglickom, ... z Jabuba Haška spraviť Dominika Haška, z priehonu spraviť zástavku Výskumný ústav tabuľkový.. atd atd

Reakcia na: pavuk #17923:
Nie to malo znamenať že aspoň jeden cudzí jazyk okrem slovenského... Trocha by sa preformátovali stĺpce v tabuľke, tie dva riadky na jeden jazyk nie sú také nezvládnuteľné, takže si myslím, že by to len prospelo...
Reakcia na: pavuk #17924:
Potrestá? Však by sme tu všetci od radosti skákali dva metre vysoko!
Reakcia na: SiTy #17907:
Ukáž mi tabuľu, alebo mapu s nápisom ulice " ulica Jaroslava Haška" ktorá je v Nitre.
A nemudíš sa hneď urážať zato že ti niekto oponuje. Tým že si dáš smazať adminovi svoj nick, koho tým potrestáš? Tých, ktorí ti oponovali určite nie! len seba. A Ty sám nevydržíš sem nepísať. Povedal by som že do týždňa a do dňa budeš naspäť. Uvidíš.........
Reakcia na: branislav #17922:
"že keby sa pridal aspoň anglický jazyk" to znamená že by sa mali pridať aj ďalšie jazyky okrem anglického?



Reakcia na: Vladimír #17921:
To by bolo super, ten font sa páči aj mne... a teraz ma napadla ešte jedna vec... keby sa upravili zastávkové cp, že by sa pridal aj aspoň anglický jazyk? Stačilo by to kľudne len v stĺpci kedy to ide (monday - friday a pod) a poznámky (premáva po ...)
Reakcia na: branislav #17920:
Nemal by byť. Musíme upgradnuť softvér v palubákoch, aby na dvoch rôznych úsekoch jedného spoja mohli byť pridelené rozličné ciele. Dnes to totiž nejde. Potom to bude tak, že na okružnej L18 bude zo stanice svietiť KYNEK a po príchode na Kynek sa cieľ automaticky zmení na ŽEL. STANICA. Obdobne na L25, 26.

Btw., čo sa týka fontov, osobne sa mi najviac páči ten, ktorý sa používa v Krakove. Bol by som veľmi rád, keby sa nám podarilo ho dotiahnuť do Nitry. Viď príklad:
http://imhd.sk/transport/galeria-media/393/krakow-krakov.html?#73778-Mercedes-Benz-O-530-G-Citaro
http://imhd.sk/transport/galeria-media/393/krakow-krakov.html?#73784-Mercedes-Benz-O-530-Citaro
Reakcia na: Vladimír #17919:
Som rád, že nie som sám, komu sa nepáči, príde mi hrozne natlačené na seba. A ten spôsob, ktorý sa vyskytuje na linke 18, ten dvojriadkový na tabuliach je trvalý alebo ako je to s ním?
Reakcia na: branislav #17917:
1. Skontrolujem, ak je pravda, opravím.
2. Chýba, lebo sa tam ešte nestihol dolepiť. Otázka pár dní.
3. Ani mne sa nepáči. Roky som dohliadal na to, aby na všetkých tabuliach bol rovnaký font. Na niektorých vozoch však musel byť nahratý tento. Osobne verím, že je to dočasné.
Reakcia na: branislav #17917:
nové písmo? myslíš to čo je také okrúhle? (nvm jak som to mal inak nazvať) ak vieš čo mám na mysli
Len tak pomimo témy, neukameňujte ma hneď za to, ale mám pár pripomienok... po 1. na zastávke Edisonova (smer Kmeťova) je nesprávne udaný smer jazdy liniek 2 a 4, po 2. na zastávke rázc. žel. stanica (smer Krškany) chýba označenie medzi linkami, že tam premáva aj cyklobus a po 3. kto vymyslel to nové písmo na elektronických tabulách na busoch?? už dávnejšie som si to všimol, ale keď som dnes videl v tom písme spravenú tabuľu 11 PÁROVSKÉ HÁJE tak som skoro ? je to úplne príšerné...
že vás to baví riešiť a hádať sa kvôli takýmto kravinám...
Reakcia na: Vladimír #17911:
Je jasné, že správne by malo byť Dvorčianska, ale otázne je, ako tento názov uviedli úradníci pred rokmi pri jej pomenovaní. Napríklad i na http://gisportal.msunitra.sk/ je v mape uvedené nespisovný tvar Dvorčanská.
Reakcia na: SiTy #17912:
Konečne!
Reakcia na: SiTy #17912:
Dúfam že to aj dodržíš ? ?
Reakcia na: S499.1023 #17910:
a ty si tupý pri***aný ***** čo tu len do každého rýpe . Po***te sa tu s celou diskusiou ***em na vás aj tak to tu nemá význam o niečom diskutovať . OFF , Poprosím Admina o zrušenie prístupu na fórum . Dovi dopo !!!!

Zmeniť zobrazenie

Štruktúra
Zoradenie
Počet príspevkov na stranu
Dátum a čas príspevkov

Vyhľadávanie v téme

Hľadaný text
Dátum od
Dátum do
Hľadá sa v texte príspevku aj v mene používateľa.
Súčasne je možné hľadať viac výrazov oddelených medzerou.
Návod pre pokročilé vyhľadávanie nájdete tu.