Reakcia na: DNR #18402:
Ta cista teoria v realnej praxi tazko dosiahnutelna funguje na zapade uz dlhe desatrocia. Dost dobre nechapem preco by to zrovna v Nitre fungovat nemalo. Tym skor ked mackanie stopky je uz dnes pre mnohych cestujucich normalna vec...
Takze budem dalej dufat ze sa dockam jednej tvojej vecnej reakcie kde bude nejaky argument. Si snad presvedceny, ze plati to co napisal MacT, teda ze vodic ma subjektivne rozhodovat kde zastane podla nejakej svojej preferencie? Ak ano, preco?