Reakcia na: Pilgrim #18603:
Už dávnejšie som sa ťa na to chcel opýtať: Čo ťa v tomto "Slovakistane" ( ako si sa sám vyjadril) drží? prečo nejdeš do zahraničia, keď si myslíš, že tam bude lepšie? A tie teľce sú väčšinou tí, ku ktorým si aj Ty nedávno patril, čiže študenti. Ja túto situáciu vidím, každý deň, keď cestujem do práce a vidím ako stoja pri dverách, stred vozidla je prázdny a sedadlá sú tiež prázdne.
. . .