Neviem ci toto diskusne forum citaju aj kompetentne osoby a moze niekto nieco s tym urobit, no velmi vhodne by bolo, keby bolo mozne dobijat kredit na cipovej karte aj cez internet, ako sa da dobit napr.Prima karta v Orange. Pretoze otvaracie doby MHD kancelarii su dost nesikovne, o 9.00 je neskoro pre pracujuceho cloveka a zatvaranie o 17.00 je dost skoro, takze bud ich posunut napr aspon do 18.00 a rano od 8.00, alebo pridat dobijanie karty cez internet. Dakujem. Krasny den prajem!
Vladimír
All: Teraz len tak kratko z compu mojho nemenovaneho nadriadeneho --> Mam sa dobre. Nitrianska a presovska MHD su viac odlisne ako som si myslel - tyka sa to aj prace dispecera. Mam sa teda co ucit. Zatial to do mna hustia kazdy den od 4.30 do 12.30.
K veceru sa asi ozvem trosicku obsirnejsie od kol. V.P. Vcera som si (bez vyhlasenia verejnej sutaze
Vyhlasujem, ze fora PO a ZA som si tiez precital, ich obsahu porozumel a znak nesuhlasu alebo suhlasu na ne vecer zareagujem