Reply on: 810zssk #8882:
Vodic, ked sa pozera, ci niekto pri dverach pred ich zatvorenim nevidi cloveka... Zaujimave. Vsimam si to uz castejsie. Castokrat vodic len da zvukove znamenie a zatvori, bez toho, aby sa vobec pozrel do spatneho zrkadla. To nie je "jaj, ty si mi mudrucky", to je elementarne pravidlo, ktore sa uci v autoskole. Nie je to tragedia, ked zmeskas, ale je arogantne, ked ti to niekto spravi pre jeho neprofesionalitu.Ked niekoho postreli... Tak nech DPB kriminalizuje kazdeho s vlasmi kratsimi ako trebars 3 cm. Pod tuto "dlzku" vyhodit, lebo su to vsetci vrahovia ? Preco radsej namiesto toho nejazdi uz na nocakoch sbs doprava?
Hlavny rozdiel medzi MHD v BA a v NR je v kulturnosti cestovania. V Nitre po nastupe do vozidla sa nemusi cestujuci obavat problemov. Ono je to medzi cestujucimi tvorene hlavne ludmi a ich kulturnostou. A ta je v BA castokrat na nizkej urovni ?
keyboard