Vladimír, už som mal vypnutý počítač ale nedalo mi aby som sa nevrátil. Nechcem týmto príspevkom odštartovať vlnu nových príspevkov o ničom madam 25 ale chcem povedať jednu vec:
Počas veľkonočných sviatkov som mal dva razy možnosť ísť novou trasou linky 25 (prvý krát to bolo naschvál). Nastúpil som pri mestskom úrade a odviezol som sa cez Wilsona a Priemyselnú ulicu na Chrenovú pri Nitracentro. Nie je to také hrozné ako hovorí madam 25. A teraz otázka: Nedala by sa L25 viesť v opačnom smere cez Jaskyňovú ulicu a naspäť po tej
ulici ako chodila voľakedy a ako chodí aj L7? Veď Kasalova nie je zjednosmernená celá. Po ústie Pútnickej ulice je obojsmerná. Iste namietneš, že je to isté len v zelenom ako predtým keď chodila linka 25 späť po starej trase. Alebo ináč položená otázka: Aké príčiny viedli k zjednosmerneniu Kasalovej ulice?
Ďakujem.
Počas veľkonočných sviatkov som mal dva razy možnosť ísť novou trasou linky 25 (prvý krát to bolo naschvál). Nastúpil som pri mestskom úrade a odviezol som sa cez Wilsona a Priemyselnú ulicu na Chrenovú pri Nitracentro. Nie je to také hrozné ako hovorí madam 25. A teraz otázka: Nedala by sa L25 viesť v opačnom smere cez Jaskyňovú ulicu a naspäť po tej
ulici ako chodila voľakedy a ako chodí aj L7? Veď Kasalova nie je zjednosmernená celá. Po ústie Pútnickej ulice je obojsmerná. Iste namietneš, že je to isté len v zelenom ako predtým keď chodila linka 25 späť po starej trase. Alebo ináč položená otázka: Aké príčiny viedli k zjednosmerneniu Kasalovej ulice?
Ďakujem.
Takych je nas viac.
Oki