Reply on: 810zssk #6838:
Či ja oficiálna, alebo neoficiálna, to ja neviem, ako sa to tu vážne berie. Ale aspoň si poviem svoje, čo si o tom všetkom myslím. A hrabe asi tebe, lebo ešte nič normálne si nepovedal...choď sa vykecať do četu a možno ťa to prejde.
takato moznost ti ma vooobec ale vooobec nenapadla... v takomto pripade je to v poriadku. Ja som vychadzal zo situacie, ze kupujem casak kontinualne, este pred expiraciou. 
Vladimír
Re #6833 Linka25: Nie, nemala.
Re #6834 XX: Otázka potom je, čo by sa malo zobrazovať, ak by dva po sebe zakúpené PCL časovo priamo nenadväzovali (napr. prvý od 6.12. do 5.1. a druhý už 4.1. kúpený s platnosťou od 9.1. do 8.2.).
Re #6835 Linka25: Ty sii dovolenky nebrávaš nikdy?