Vladimír: Ako je situácia momentálne? Mám akutálne info, že L19 nechodí,má meškanie cca 30min.Ale ostatné linky jazdia, nie je za tým nejaká porucha?
A ako sa uživuje klbák, bolo to dobré nasadenie?Ja som ním šiel okolo 11-12h, no bol plný...
PS: Dúfam, že ako vizitka SAD NR počas výstav zajtra nasadí tiež ale ,,elektronický" klbák. Bo dnes veľmi zaujímavá situácia: zastávka k lipe a tam autobusy: smerujúci do a z mesta.
A ako sa uživuje klbák, bolo to dobré nasadenie?Ja som ním šiel okolo 11-12h, no bol plný...
PS: Dúfam, že ako vizitka SAD NR počas výstav zajtra nasadí tiež ale ,,elektronický" klbák. Bo dnes veľmi zaujímavá situácia: zastávka k lipe a tam autobusy: smerujúci do a z mesta.
Linny
Keď ide len o jednu vec, myslím, že by pre teba nemal byť problém v skratke mi opísať situáciu a taktiež tvoje stanovisko. A vzhľadom na to, že to tu (ako čítam) neustále dokola presadzuješ tri mesiace, jeden krát navyše iste nebude nikomu prekážať. Rada by som vedela od teba, čo teda vlastne obhajuješ, ak vôbec niečo obhajuješ. Zatiaľ to na mňa tak absolútne nepôsobí a skôr to vyzerá tak, že len nemáš čo robiť a tak provokuješ ?