Reply on: M #8025:
Nie len L19 nešla ako mala, ale napríklad aj L8. 16:15 z Lužianok nešla vôbec a tá čo išla cca 10 min pred piatou, ktovie aká to vôbec bola. Vodičovi som v snahe skrátiť meškanie navrhol, aby vzal ľudí z Metra pri ceste k Vúžv a naspäť, aby tam už nezachádzal. ?
Linny
Dovolím si poznamenať, že "rekordný počet príspevkov" bolo všetko možné, len nie k veci ?
A ako som si všimla, niekoľko dní a týždňov je tvojou dennou náplňou vypisovanie na toto fórum a znemožňovanie vecnej diskusie ostatným účastníkom. Ak toto považuješ za maximálny výkon, tak potom gratulujem, skutočne si ho podávala?
A čo sa týka diskusie, úplne sa to tu zvrhlo a už sa to vôbec nepodobá na fórum ohľadne MHD, ale skôr na nejaký multichat ako je napr. Pokec.
Ak si teda už všetko potrebné napísala, kým som tu nebola, prečo to nezopakuješ, aby som teda bola v obraze, ale uchyľuješ sa k tomu, že ma, tak ako všetkých, osočuješ?