Reply on: Linka25 #8020:
Keď ide len o jednu vec, myslím, že by pre teba nemal byť problém v skratke mi opísať situáciu a taktiež tvoje stanovisko. A vzhľadom na to, že to tu (ako čítam) neustále dokola presadzuješ tri mesiace, jeden krát navyše iste nebude nikomu prekážať. Rada by som vedela od teba, čo teda vlastne obhajuješ, ak vôbec niečo obhajuješ. Zatiaľ to na mňa tak absolútne nepôsobí a skôr to vyzerá tak, že len nemáš čo robiť a tak provokuješ ?
Linka25
Reštartni si mozog a vražedné sklony Ťa opustia. Budeš mať šancu chodiť síce nie s kufríkom euromincí, ale s kýbľami vody za pár dní, tak si to vyskúšaj potom na nečisto. Aby si na ostro trafil presne do terča ?