Reply on: Linka25 #8020:
Keď ide len o jednu vec, myslím, že by pre teba nemal byť problém v skratke mi opísať situáciu a taktiež tvoje stanovisko. A vzhľadom na to, že to tu (ako čítam) neustále dokola presadzuješ tri mesiace, jeden krát navyše iste nebude nikomu prekážať. Rada by som vedela od teba, čo teda vlastne obhajuješ, ak vôbec niečo obhajuješ. Zatiaľ to na mňa tak absolútne nepôsobí a skôr to vyzerá tak, že len nemáš čo robiť a tak provokuješ ?
Linka25