Reply on: M #6643:
Podľa skúseností z minulých rokov posiláky netreba. Ľudí je máličko. Dnes ráno som sa trochu prevážal a prádzno prádzno prázdno je...Klbáky sú, objavujú sa na vybraných alebo všetkých spojoch liniek č. 6, 12, 24, 27, 34.
miso123
a co sa tyka novych klbovych vozidiel teda este nieje jasne o ake typy pojde?a ked si spominal Karosu B941 teda nieco take ako maju v BB?http://www.imhd.sk/bb/index.php?w=3329302f30eff2212c24293a2f36ef1f&id=174