Reply on: Dušan #6242:
. . . A ty si nejaký múdručký,to sa ti donedávna nestávalo,normálne som prekvapený ? Prečo sa ti zdá primitívne takéto konanie?ako inak by si ty kontroloval lístky?Medzi zastávkami by to sotva stíhali,si myslím,najmä pri takej dobre narvanej 27-čke.Neviem,či na to pamätá aj tarifa,možno Vladimír ti to lepšie objasní,ale som presvedčený,že je nejako stanovené,že cestujúci musí jednoducho strpieť kontrolu CL.To by sa ti potom mohlo zdať primitívne napríklad aj to,že ťa ako vodiča zastaví hliadka polície a policajt ťa vyzve,aby si vystúpil z auta.Myslím,že by si mu velmi neoponoval,alebo sa mýlim?A to si tiež povinný strpieť.
Dusan85