Reply on: Dusan85 #6232:
Vozy sa na linkách striedajú. Všetky. Aj klbáky aj sóla. Takže ak niekde je zadeľovaný klbák, je jedno či pôjde Karosa, Mercedes alebo Ikarus.Nuž, ja neviem, ale v bratislavskom fóre nezriedka čítam o kolónach a následnych meškaniach spojov aj o nemálo minút.
.
Marko1
Ved preto som to adresoval najma na zastupcov SADky a mesta. Z mesta to tu bud nikto necita, alebo mu nestoji za to na to reagovat. Dakujem Ti vsak za odpoved, je dobre sa uistit, ktorym smerom dalej pokracovat...