Reply on: jozo #5762:
Mne vôbec nejde o to, či si zlomí to či ono poškodzovateľ, ale cestujúci, ktorý sa nič netušiac takéhoto držiaka chytí. Možno by pomohlo, keby tam neboli krížové skrutky, ale nejaké atypické, ktoré by tak ľahko prípadní vandali nemohli povoliť. Inak ak by takýto držiak povolil nejakej krásnej slečne, ktorá by následkom toho skončila v mojom náručí, tak potom som za to, aby boli skrutkovače pre potencionálnych poškodzovateľov k dispozícii priamo u vodiča autobusu ?
to len tak mimochodom
TeBeCe
1. ziadne polske autobusy v NR nepremavaju.
2. NR autobusy su vybavene polskymi palubnymi pocitacmi RG Mielec. Nemaju vsak digitalne hlasice zastavok. Ked sa dokupia, mozu hlasit zastavky tiez.
3. Solaris je polsky, ale vybaveny ceskymi palubakmi a digitalnymi hlasicmi zastavok BUSE Blansko.
4. ad BA: napriklad taka linka c. 28 premava aj v pracovnych dnoch 2x za hodinu, pritom je coraz viac vyuzivana, pocas skolskeho roku ostavaju cestujuci na zastavkach, lebo sa nezmestia...