Reply on: TeBeCe #5741:
No hej, ale veru z veľkej výšky by som to musel fotiť, aby to vyšlo celé na jeden obrázok. Ale potom jedine nakúskovať. Ale lepšie by to bolo v jednom, nie?Ale keby som v Lote vyhral tých 103 miliónov. ?
?
?
. . .
Själavrak