Reply on: bubboo #5017:
Vladimír tu už písal, že ako sa zadeľuje ten nešťastný zájazdový voz #4777 . Inak poviem aj ja, tiež bolo pre mňa záhadou, prečo cez prázdniny, na snáď najvyťaženejšom rannom spoji L8 bol autobus krátky, keď bežne chodí aj Ikarus preplnený. Potom to aj tak vyzeralo, ľudia si karty neoznačovali, lebo sa k označovačom nepretlačili a riadili sa podľa hesla: "Aké cestovanie-taká platba!" ?
bubboo
P.S.Nerozumiem jednému,to až teraz si postrehol,že tam chodí tá 735-ka?Veď tá je tam nasadzovaná,ak nie od posledných väčších zmien(4.7.2005)tak určite nie dlho po nich?A aj predtým si mohol takéto vozy vídať jazdiť po meste a nie jeden,resp.dva ale štyri.