Reply on: bubboo #5017:
Vladimír tu už písal, že ako sa zadeľuje ten nešťastný zájazdový voz #4777 . Inak poviem aj ja, tiež bolo pre mňa záhadou, prečo cez prázdniny, na snáď najvyťaženejšom rannom spoji L8 bol autobus krátky, keď bežne chodí aj Ikarus preplnený. Potom to aj tak vyzeralo, ľudia si karty neoznačovali, lebo sa k označovačom nepretlačili a riadili sa podľa hesla: "Aké cestovanie-taká platba!" ?
bubboo