Reply on: Vladimír #4772:
Kedysi(kedže mi je táto trasa trošku bližšia) tam bola určitý čas štandartne zadelená B 731,ale ešte s Rábou a to už len bola jazda,velmi zretelne sa pamätám,ako ten pánko púšťal žilu tej chuderke,všeetko hučalo diferák zavýjal,držal to hádam na 10 000 ot/min,ale na plné gule sme išli,hádam aj 70km/h.A to si radšej nespomínam na rovinku medzi Čechyncami a Janíkovcami,kde to nezriedka pripomínalo rýchlostnú skúšku.To bola už len jazda . . . ? ? ? ?
Trasa NR-Mocenok-BA, plne nastupiste v Nitre a zrazu pristavil ikarus, ledva sa tam ludia natlacili, nastastie som sedel, ale ist s nim po dialnici bol krasny zazitok ☺
bubboo