Reply on: Dušan #4776:
A na medzimstskej majú aký mestský voz?Veď posledná B 732,ktorú tam mali bola tá CNG na Piešťansko-Radošinskej osmičke,ale tá už je mimo od septembra 2005.NIečo som nepostrehol?
len cez vikend by malo byt 6 spojov, a nie 5 za hodinu
Oki