Reply on: Dušan #4776:
A na medzimstskej majú aký mestský voz?Veď posledná B 732,ktorú tam mali bola tá CNG na Piešťansko-Radošinskej osmičke,ale tá už je mimo od septembra 2005.NIečo som nepostrehol?
Trasa NR-Mocenok-BA, plne nastupiste v Nitre a zrazu pristavil ikarus, ledva sa tam ludia natlacili, nastastie som sedel, ale ist s nim po dialnici bol krasny zazitok ☺
len cez vikend by malo byt 6 spojov, a nie 5 za hodinu
anfi
Také niečo poznám. Ja som cestoval obdobne na mestskej 731 alebo 732 pred cca. 3 rokmi na Trase PN - NR. Tiež to bolo to v zime!!!!! "veľmi rád" na to spomínam a spomínať budem. Voz patril SAD Piešťany.
A druhý zážitok mám spred cca. 7-8 rokov. Voz patril SAD Nitra, bol to Ikarus 280.10. Tiež zima. Trasa Ba - Močenok - NR. Aj to bola sila!!!