Reply on: Dušan #4738:
Skor by som súhlasil s týmto príspevkom z príslušnej diskusie: Vjetor
[Učeň]
Príspevky: 3
Body: 191
30. 9. 2005 15:32:43
IP: Logged
RE: Prezývky elektrických rušňov a jednotiek, parných rušňov
Ahojte. 425.9 sice dostala prezyvku Baronka, dokonca takmer oficialne, ved maju aj napisy na stanovisti, ale nejako sa to neujalo, viac sa pouziva Tatra - pek, podla podobnosti s krabicou :))) Tetra - pak...a fakt jej to pasuje.
Vie niekto prezyvku na novu 840 ?
VLK