Reply on: S499.1023 #4740:
názov Barónka dostala od samotných strojvodcov, nakoľko prvotné problémy s týmto radom boli aj také, že sa nevedeli ráno dostať do súpravy, a tak si museli pokľaknúť a núdzovými ťahadlami ich otvoriť. Toto bolo všeobecne ponímanie ako "klaňanie", preto jej začali hovoriť Barónka... ale to som asi poriadne OT ?
Vladimír
Tento týždeň som, podobne ako naše pokladníčky na obchodných miestach, dostal príkaz od nadriadeného (info údajne priamo od samotného vedenia mesta), že na prípadné otázky cestujúcich v tomto smere máme podávať informáciu, že najneskôr od mája budú predplatné cestovné lístky v Nitre zavedené.
Načo sa teda namáhať s petíciou za to, čo bude tak aj tak...