Reply on: m.e. #4660:
Ačo tak linka VINIČKY-KMEŤOVA-HVIEZDOSLAVOVA-CENTRUM-VÝSTAVNÁ- HOTEL OLYMPIA-TR.A.HLINKU-WILSONOVO-MOSTNÁ- PÁROVSKÁ- atď. Trochu dlhšia trasa ale jazdná doby by sa príliš nepredĺžila. Keď si prestavím tie rady na kruhovom pod Zoborom, najmä piatok. Ale zase sme pri konečnej Viničky, ktorá vodičom nevyhovuje, tak neviem. Bol to len nápad aby sa zbytočne nedobiehali pod Zoborom. ?
Vladimír
Samozrejme stále je tu možnosť tento okruh na Chrenovej seknúť, a vytvoriť dve nezávislé linky:
VINIČKY - Hviezdoslavova - centrum - Výstavná - GORAZDOVA a
KMEŤOVA - Hviezdoslavova - DAB - Chrenovská - GORAZDOVA.
Jeden problém by sme tým vyriešili, ale mne by napr. bolo dosť ľúto straty silného spojenia Hotel Olympia - centrum a späť, prípadne Predmostie - Výstavná a späť.
Uff, nie je to jednoduché.