Reply on: bubboo #4615:
Samozrejme ze ta nema takto oslovovat, ja to urcite neospravedlnujem. Aj cez vikend som siel linkou 8. Pri OD Tesco nastupila trojica - dvaja chlapi a pani tiez tohto etnika. Oni dvaja si kupili dvojkorunovy listok a vodic sa hned slusne opytal, neviem presne co, lebo som bol dalej, ale nieco v zmysle, ze aky ma pani listok. Bez problemou ukazala preukaz ZTP a vodic bez nejakej zbytocnej poznamky pokracoval v jazde ? Tato pani chodi bezne na tejto trase do Mlynariec, vodici ju poznaju akurat tento nie.


S499.1023