Reply on: Dušan #4620:
Nie je to zvláštne, aký rádovo väčší výskyt ZTP je medzi členmi tohto etnika ? ? ? ?


Na jednej strane riešime, aby zastávky mali aktuálny názov, na druhej strane pripúšťame, že ak starý názov zrušíme, ľudia sa nebudú orientovať.
Dušan
Samozrejme ze ta nema takto oslovovat, ja to urcite neospravedlnujem. Aj cez vikend som siel linkou 8. Pri OD Tesco nastupila trojica - dvaja chlapi a pani tiez tohto etnika. Oni dvaja si kupili dvojkorunovy listok a vodic sa hned slusne opytal, neviem presne co, lebo som bol dalej, ale nieco v zmysle, ze aky ma pani listok. Bez problemou ukazala preukaz ZTP a vodic bez nejakej zbytocnej poznamky pokracoval v jazde ? Tato pani chodi bezne na tejto trase do Mlynariec, vodici ju poznaju akurat tento nie.