Reply on: Dušan #4620:
Nie je to zvláštne, aký rádovo väčší výskyt ZTP je medzi členmi tohto etnika ? ? ? ?


Na jednej strane riešime, aby zastávky mali aktuálny názov, na druhej strane pripúšťame, že ak starý názov zrušíme, ľudia sa nebudú orientovať.
M
Čo sa týka piktogramov je síce pravda, no v poslednej dobe vidávam piktogramy priam na displeji, napr. linka 50 - Bystrc, ZOO má piktogram zviera či Hlavní nádraží - vlak a iné...
Ale asi to chce čas a možno aj to bude.A už by možno mohli byť aj akustické hlásiče, najmä kde nie sú el.panely.
Re #4608: A to by ako vyzeralo? To by jadzili ako keď býva Deň bez áut, teda cez A.Šulgana?
PS: A naozaj by sa mohla zapracovať zmena intervalového času na L19, pretože aj v sobotu-nedeľu je napr. zlá prestupnosť na L34. Buď s vyplazeným jazykom alebo nič