Reply on: bubboo #4540:
Dojazdené sú tiež 515BM a 170AP, ale všetko ešte oficiálne na stave. Takže novinku dám až keď dôjde k ich ozajstnému vyradeniu.
Zastávky na znamenie momentálne nie sú na programe dňa, sú totiž rôzne argumenty pre aj proti. Ale ako sa hovorí, nikdy nehovor nikdy.
Vladimír
Pokiaľ ide o časovú platnosť JA OSOBNE som za štandardné doby platnosti dlhodobých PCL ako ich poznáme z iných miest, t.j. na jeden mesiac, na jeden štvrťrok a jeden rok. Okrem toho budem považovať za samozrejmosť krátkodobé, tzv. turistické PCL na jeden deň a jeden týždeň.