Reply on: Dušan #4419:
Za konkrétne tipy budem povďačný, to som už napísal.Ako som už dávnejšie spomínal, pri najbližšej plošnej úprave CP by som chcel jazdné časy rozdeliť až do troch časových pásiem. Zo súčasných "slabých" by sa vydelili ešte "nočné", ktoré by platili pred 5.30 ráno a po 21.00 večer. Hádam jedine tam je priestor na skracovanie jazdných časov. Ale aj tak, z celokového balíka spojov spoje v tomto čase predstavujú minimum.
Okrem toho, hranica medzi brzdením spoja a meškaním je často veľmi vratká. Nie je to ľahké napasovať.
A najčastejším problémom, ktorý riešim je nestíhanie jazdnej doby a z toho plynúce meškania.
antireklama na SAD
konak3
//Kurna Vladimyr jazdis na aute bo co,//
//dam ti typ skus sa previes vecer 12-stkov v branci a v ivanke// //naberie ludi a cez krskany sa taha ako sopel//