Reply on: Dušan #4419:
Za konkrétne tipy budem povďačný, to som už napísal.Ako som už dávnejšie spomínal, pri najbližšej plošnej úprave CP by som chcel jazdné časy rozdeliť až do troch časových pásiem. Zo súčasných "slabých" by sa vydelili ešte "nočné", ktoré by platili pred 5.30 ráno a po 21.00 večer. Hádam jedine tam je priestor na skracovanie jazdných časov. Ale aj tak, z celokového balíka spojov spoje v tomto čase predstavujú minimum.
Okrem toho, hranica medzi brzdením spoja a meškaním je často veľmi vratká. Nie je to ľahké napasovať.
antireklama na SAD
Vladimír
Jazdné časy sú zadelené do dvoch časových pásiem. Tzv. "silné časy" sú v pracovných dňoch od 6.00 do 18.00 (pri posledných zmenách postupne predlžujem do 18.30). V ostatnom čase platia kratšie, tzv. "slabé časy".
Nie som si momentálne vedomý úseku, kde by boli vodiči vyslovene nútení "plaziť sa". Za tip budem povďačný.