Reply on: bubboo #3858:
v Bystrici uz jazdil bez transparentov...
A teraz vážne. Keby sa podarilo zaviesť predplatné lístky, ja by som bol za to, aby sa dvojkorunové lístky celkom zrušili a nastolilo klasické polovičné cestovné u vodiča. Pre tých, čo tú mestskú nazaj používajú by bolo lepším riešením zabezpečenie vlastnej kategórie predplatného lístka, napr. na mesiac v cene (2*50) 100 Sk. Toť moja predstava.
Vladimír
- lístok na jednu cestu u vodiča - 20 Sk
- lístok na 24 hodín - 60 Sk
- lístok na mesiac - 600 Sk
- lístok na rok - 6000 Sk
Samozrejme mesačný a ročný len formou EZČK, na ktorú by aj naďalej bolo možné nabíjať si v prípade záujmu kredit za znížené sadzby.