Reply on: anfi #3839:
Aj to je možnosť. Alebo nechať lístok za 20 Sk neprestupný, ale provokatívne hneď ponúknuť možnosť zakúpenia 24-hodinového neobmedzeného lístka len za 60 Sk, teda len trojnásobku jednej jazdy. Ale to by sa Mesto muselo zriecť možnosti evidencie všetkých vykonaných ciest cestujúcich.
Niekedy uvažujem, že tých 5 korún je aj málo, keď sa dozvedám o kvante ľudí, ktorí sú si schopní aj dvakrát do týždňa ísť dobiť kredit po 100 Sk a zároveň si ponadávať na dlhé rady.
bubboo