Reply on: vjMTV #3354:
Jojóój... čo všetko by som si ja predstavovať vedel.Namiesto toho skús známych presvedčiť, aby tou L14 viac cestovali, lebo ako tak pozerám na jej obsadenosť, nerád by som v budúcnosti riešil jej obmedzovanie.
Re #3355 TeBeCe: Alebo tak...
Re #3357 Kalimero: Nechcem byť skeptik, ale som zvedavý ako dlho vydrží. Úprimne som chcel, aby v Nitre bola nočná doprava, pravidelná a slušná, no toto na mňa pôsobí dosť zvláštne. Ale inak nič v zlom.
Pozerám, vzadu to má nejaký spojler, žeby tuning?
eMareq
Firma SWAN (www.swan.sk) mi rozhodne na dopravcu nepripadá (Slovak Wireless Access Network)
Trasa je tu: http://www.nocnyautobus.sk/forum/viewtopic.php?t=3