Reply on: vjMTV #3354:
Jojóój... čo všetko by som si ja predstavovať vedel.Namiesto toho skús známych presvedčiť, aby tou L14 viac cestovali, lebo ako tak pozerám na jej obsadenosť, nerád by som v budúcnosti riešil jej obmedzovanie.
Re #3355 TeBeCe: Alebo tak...
Re #3357 Kalimero: Nechcem byť skeptik, ale som zvedavý ako dlho vydrží. Úprimne som chcel, aby v Nitre bola nočná doprava, pravidelná a slušná, no toto na mňa pôsobí dosť zvláštne. Ale inak nič v zlom.
Pozerám, vzadu to má nejaký spojler, žeby tuning?
S499.1023
"ja som bol aj na Magistráte a tam majú na financovanie MHD diametrálne odlišný názor"
Áno, na Magistráte mesta Nitry sedí samý dopravný a ekonomický odborník, v čele s primátorom...
"Mne osobne je jedno, či ten, kto mi upiekol chlieb je vyučený kuchár, alebo trebárs zememerač"
A liečiť sa chodíte tieš zásadne k liečiteľovi, foťák si kupujete na burze od Vietnamca...