Reply on: Vladimír #3274:
A k téme "kradnutia" zákazníkov. Ano, správne ste pomenovali, že tento problém vzniká jedine na trasách Lužianky Ivanka...No, vodič ná 2 možnosti: alebo tam vôbec nepôjde a neposkytne tým službu v proklamovanom rozsahu, alebo sa bude správať efektívne, mimochodom, za čo je aj platený, a naspäť pôjde taktiež obsadený. No a v tom prípade využije CP MHD. Čo by ste urobili na jeho mieste vy? Ak by nám Mesto dalo podporu v zmysle vybudovania vlastných zastávok, no tak by sme sa riadili vlastným poriadkom. Ja sa však pýtam: je toto ten hlavný problém? Podľa mňa je to marginálna záležitosť, ktorá sa deje stále menej a menej z dôvodov uvedených v jednom z mojich predchádzajúcich príspevkov...
Mám však aj otázky:
Kedy sa mi niekto z kompetentných vyjadrí k tomu, že vodiči MHD rovnako porušujú vyhlášku vtedy, ak povoľujú prekračovať kapacitu vozidla? Ak nás niekto napáda za porušovanie vyhlášky, mal by sa chovať principiálne, aj keď je to v záujme cestujúcich.Lebo my sme porušovali vyhlášku práve z dôvodu lepšej služby pre cestujúcich.
Ako hodnotíte fakt, že v Nitre jazdia aj ďalšie dva mikrobusy? Napáda aj ich niekto rovnako, ako Šarkana?
Ako hodnotíte fakt, že na najlukratívnejšej trase Nitra - Bratislava pôsobia mnohí súkromní dopravcovia a dokonca využívajú nástupištia na autobusovej stanici?Napriek tomu, že sú zmluvne "ošetrení".
Marián Filo
ďakujem Vám pekne za Váš príspevok. Vo všetkom s Vami súhlasím. Naši vodiči skutočne dávajú obraz o našej firme, avšak keďže nie ste z Nitry, musím Vás informovať, že tento obraz je vo všeobecnosti vnímaný u cestujúcej verejnosti kladne. Sú prípady na riešenie, tak, ako v každej spoločnosti, tak aj u nás a môžem Vás informovať, že ich aj riešime. Vyvodenie osobnej zodpovednosti, kárne opatrenia, finančné postihy, ba dokonca rozviazanie pracovného pomeru, to všetko sme už uplatnili. A myslím, že sa nám postupne darí tento neduh odstraňovať. Naopak, žiadame o súčinnosť orgány štátnej správy, aby nám v tom pomáhali. Aj keď sa to už deje naozaj iba v obmedzenej miere, chápem, že jednotlivé prípady ešte o to viac vzbudzujú pozornosť a emócie.Ale to vždy bude z našej strany vnímané inak, ako zo strany MHD. Nie je v našom záujme porušovať zákon a všemožne sa snažíme o dodržiavanie platnej vyhlášky, ale niekedy sa proste nedá vzhľadom na ľudský faktor dosiahnuť 100% výsledok. Snáď si tu niekto nemyslí, že my arogantne žiadame od našich zamestnancov, aby porušovali zákon!? Skutočne nám záleží na tom, aby sme tento neduh odstránili, ale okrem kritiky som sa tu ešte nejakej rady nedočkal. Ja chápem, že sme tŕňom v oku, keďže sme sa objavili ako nečakaná konkurencia, ale s tým sme rátali.
Neparazitujeme na ničiej činnosti, ako sa tu píše, podnikáme na inej platforme. Nemožno očakávať, ako sa tu nižšie písalo, že si sami vybudujeme systém dopravy v meste s vlastnými zastávkami, to je absurdná predstava.Ani MHD si tento systém nevybudovala výhradne z vlastných zdrojov. Problém je v tom, že MHD zo zákona zabezpečuje pravidelnú dopravu a zo zákona aj za to dostáva peniaze pokrývajúce stratu z tejto činnosti. My takúto povinnosť zo zákona nemáme a ani teda logicky nedostávame žiadne financie. Ten, kto sa však trochu rozumie do ekonomiky iste hravo pochopí, že akákoľvek ľudská činnosť, pokiaľ má oporu v zákone v zmysle uhrádzania strát nenúti subjekt k maximálnemu využitiu zdrojov a maximálnej efektívnosti. A ešte bez prítomnosti akejkoľvek konkurencie. Tým nikoho neobviňujem, len pomenúvam všeobecne platné zákonitosti. Preto vždy budeme tŕňom v oku, aj keby sme už stáli skutočne iba tých 5 m za označníkom zastávky. Dokonca by sme boli tŕňom v oku, ani keby sme sa už nikdy v blízkosti zastávky neobjavili a mali naozaj vybudovaný vlastný systém zastávok. Pretože by to vždy bol fakt, že nemusíme poskytovať nikomu zľavy a nemusíme zabezpečovať pravidelnú dopravu...