Aktuálne 12:28 zastávka Centrum, Mlyny smer Chrenová, stojí tu niekoľko cestujúcich čakajúcich na spoj. Dve panie pri označníku sa rozprávajú, že ďalší spoj ide až 12:37 a nie sú potešené. Údaje k mojej predchádzajúcej diskusii.
. Inak v posledných dňoch som spozoroval že v niektorých busoch na displeji namiesto odchodov spojov ukazuje len prázdne tmavé pole. Dalo by sa to nejak poriešiť? Ďakujem
driver97
Tak ma napadlo, L19, v Janíkovciach nám vznikla nová ČS neďaleko konečnej, nedal by sa tým vyriešiť problém otáčania v križovatke? Viem síce to tam roky funguje bez nejakých škodových udalostí, resp. dopravných nehôd, ale možno je otázka času kedy to tam niekto napáli do autobusu, nakoľko autá od Čechyniec neraz začínajú brzdiť z 90/100km až na úrovni tabuli, pripadne ďaleko za ňou.
Síce v Janikovciach nebýva veľa času na prestávku, ale pre vodičov možno ďalšie plus, ak by vedel v rýchlosti využiť toaletu. V kilometroch by to nejaký zásadný rozdiel nebol, je to otázka možno 200/300m. Ale jedná sa hlavne o bezpečnosť.