Reply on: Vladimír #22150:
Kedysi bola MHD počas AX odkláňaná na Triedu Andreja Hlinku, neuvažuje sa nad znovuzavedením tohto kroku? Pretože tie spoje tam skutočne zbytočne naberali obrovské meškania, ktoré sa len prenášali a naberali, najmä v úseku Poliklinika-Centro
Dispecer
https://klient.nitra.sk/FileOutputHttpHandler.ashx?arguments=CKl0ngZVh9b2mKrQEwObGlzYqabELco%2fGzRNJvp8A%2firzc3X64Y3qC8Ye%2fU%2bZriynZg50KqurHUPpYGK5RmNX6PLLLw4nHMqiQ%3d%3d