Reply on: Vladimír #22150:
Kedysi bola MHD počas AX odkláňaná na Triedu Andreja Hlinku, neuvažuje sa nad znovuzavedením tohto kroku? Pretože tie spoje tam skutočne zbytočne naberali obrovské meškania, ktoré sa len prenášali a naberali, najmä v úseku Poliklinika-Centro
Dispecer
Používanie dát z našich stránok bez nášho súhlasu je nelegálne - okrem porušovania autorského zákona je tiež v rozpore s podmienkami, za ktorých nám niektorí dopravcovia poskytujú dáta.