Reply on: dingo #22130:
Vôbec sa im nečudujem, úprimne povedané...
Ako posledné by som spomenul, že za tieto problémy by nemala niesť zodpovednosť ani Arriva, ani výrobcovia autobusov, ani výrobcovia klimatizačných jednotiek, ale skôr mesto Nitra. Kedže aký rozpočet, taká verejná služba pre ľudí. Osobne si myslím že keby mesto platilo viac za dopravu a iba nevyplakávalo nad drahou dopravou, tak sme dnes mohli mať viac ekologických, klimatizovaných, modernejších, čistejších autobusov... 
dingo
https://www.facebook.com/groups/paloobertas/permalink/1311929215617276/
Ak v tejto skupine nieste, nepridávajte sa tam (strata času), radšej Vám text prepošlem sem.
"Vážení spoluobčania, keďže sa nemôžem pozerať na dopravnú situáciu v Nitre dovolil som si založiť skupiny, kde by som chcel rozobrať možnosť vybudovania električky v Nitre za EU fondy teraz pred voľbami, lebo po nich sa na to zabudne. https://www.facebook.com/groups/260188657906424/"
Síce, som im tam odpísal môj názor, že radšej nejaký ten pruh pre autobusy, bol som odbitý, aby som si prečítal jeho skupinu a dokumenty v nej. Všetko sa má realizovať z Eurofondov.
Ja si myslím, že je to hlúposť.