ospravedlnujem sa za tri posty za sebou, ale pomoc, dalsi dochodci sa stazuju, ze vo vanhooloch je teplo.
https://www.facebook.com/groups/paloobertas/permalink/1327689727374558/
https://www.facebook.com/groups/paloobertas/permalink/1327689727374558/
Ako posledné by som spomenul, že za tieto problémy by nemala niesť zodpovednosť ani Arriva, ani výrobcovia autobusov, ani výrobcovia klimatizačných jednotiek, ale skôr mesto Nitra. Kedže aký rozpočet, taká verejná služba pre ľudí. Osobne si myslím že keby mesto platilo viac za dopravu a iba nevyplakávalo nad drahou dopravou, tak sme dnes mohli mať viac ekologických, klimatizovaných, modernejších, čistejších autobusov... 
Ričard