Reply on: bubboo #21231:
Ako dočasné riešenie to určite fungovať bude, ale určite nie ako trvalé. Evidujem firmy, kde sú vyššie platy, nižšie nároky na vodiča a predsa majú problém tie miesta obsadiť.

prístrešky nie sú až také dôležité. V prvom rade by bodlo aspoň tie označníky a LAVIČKY! Nech sa dá aspoň oddýchnuť...
XX
1.
Včerajšia situácia (9.7.):
Manželka chcela ísť do mesta na L26/18:35/Mosk.rázcestie. O 18:45 mi volá, že buď išla L26 prv, alebo mešká. Tak som volal na 0915 733.... a milá teta síce nevedela povedať, ale sľúbila že zistí a zavolá. Po chvíli mi volá s5, že uvedená linka ani nešla, že nemal ju kto odšoférovať. Pre istotu som si overoval aj "poslednú" L26 na Zobor o 19:23 z Palárikovej, milá teta ma ubezpečila, že ani tá nepôjde:-).
Ako teta uviedla, dôvodom bol nedostatok vodičov. Už sa to tu aj pretriasalo, niečo súdruhovia z NDR nedomysleli?
Z hľadiska zákazníka som si prostredníctvom zástupcu (Mesto Nitra) objednal službu, ktorá mi nebola zabezpečená. Táto služba, podľa dostupných info, prestáva byť zabezpečovaná v plnom rozsahu (nerátam poruchy vozu/zápchy). Bude sa s tým niečo diať, alebo postupne budú vodiči odchádzať? Resp., aké bude riešenie? Lebo prísť na zastávku s tým, že "hádam niečo pôjde" je tak trochu zábavka na účet občanov.
2.
V minulosti som tu "loboval" za to, aby ráno L4 čakala na na prvú L27 smer mesto. Je to tak, že L4 čakáva na L27. Neviem, či sa ešte niekto prihováral za tento stav, ale už nejaký ten týždeň chodí L27 slušne naprataná už z N.Hrnč. Podľa reči usudzujem, že sú to Srbskí pracovníci, smerujúci do PP Dražovce. Myslím, že s tým čakaním L4 sú spokojní.