Reply on: kvorka #20404:
Hlavne sem nemiešaj bystrický absudistan...už nech je ako chce,hlavne sem nemiešaj BB/ZV...odstavenie SAD BB bolo tiež zaujímavým krokom...o praktikách SAD ZV sa tu ani nebudem rozpisovať.Doštuduj si detaily a okolnosti,ale Z OBOCH STRÁN a potom rovnaj...
kvorka
PS: chcem oblek YSL, keďže iné obleky nenosím. Takže: vypíšem tender, kde je potrebné, aby oblek bol ušitý vo francúzsku, navrhnutý módnym návrhárom, ktorý už nežije a aby mi preukázal. že v minulosti mi už dodal aspoň 8 oblekov. ? ?