Discussion Forum › General Discussion

Add post

Add reply

Edit comment

Login
Password
You can attach up to 5 files in JPG, PNG, GIF and PDF format (max. 32 MB). You can add description to each file. By uploading files you agree with Terms of use.
for TeBeCe: ďakujem za uverejnenie fotografií. ?
Reply on: Michal #1271:
A navyše, ako viem táto linka bola predĺžená do pol jednej v noci len nedávno, na základe otvorenia Hypermarketu. A keďže HM Tesco vo VnT zatvárajú o 24.00, slúži táto linka ako odvoz zamestnancov po dohode mesto - HM Tesco...
Reply on: Michal #1271:
Aké nočné spoje? Veď medzi 0.50-8.08 je pekná diera... asi taká ako v Nitre medzi 23.03-04.25 (l:24). A navyše VnT je mesto vystavené okole jednej ulice a jeho rozloha sa dá porovnať ku Klokočine, takže uvedená linka vo Vnt má asi takú dĺžku asi ako z Hviezdoslavovej I. na Kmeťovu ! ?
Reply on: TeBeCe #1274:
Dakujem za odpovede ?
Reply on: Michal #1272:
SAD Trencin pouziva system EMtest (podobne ako ine SADky), no SAD Nitra pouziva system R&G Mielec, ktory to asi neumoznuje....
Reply on: Michal #1271:
pretoze si ich mesto neobjednava, kedze ich nepovazuje za potrebne.
V Trencine v sept.´04 tiez zaviedli tzv.dopravne karty.(cipove) a u nich staci ked vlozia raz 100,-Sk a potom si dobijaju cez vodica.Neda sa to aj u nas v Nitre?Dokaz: www.sadtn.sk ❓
Preco nie su v Nitre zavedene nocne linky?Dokonca aj vo Vranove nad Toplou ich maju.Dokaz: http://www.vranov.sk/doprava/mhd4.htm ❓
Mne tiež za môj krátky pobyt v NR udrelo do očí toto 'vetranie' v zastávkach... Zrejme bude treba urobiť školenie medzi vodičmi. 🙂 A tiež som si všimol v jednej B732ke nevhodne riešené okienko pre výdaj CL. Ale pri takom rozdiele ceny JCL v hotovosti a z karty je nepochopiteľný taký vysoký počet ľudí platiacich pri vodičovi.
Reply on: sesi #1268:
mas dve moznosti.
1. robit osvetu medzi cestujucimi na jednorazove CL (ak ich neodradilo ani vyssie cestovne, tak neviem)
2. vytvorit fond a v ramci bodu 1. rozdavat poukazky na cipove karty ... 🙂
chcela by som sa opytať kompetentných, či niekedy prestaneme predávať listky v autobusoch a my ostatní čo mame čipovú kartu mrznuť v otvorených autobusoch. A to lnehovorím o stratenom čase. ?
black: Nikto z MHD sa na hlavnú križovatku stavať nemusí, lebo MHD má kompletný diagnostický systém, ktorý eviduje aj presnosť jazdy podľa CP, ktorá sa dá preveriť aj spätne, takže môžeš skúsiť povedať aspoň dátum a linku a možno sa niekto na to námätkove pozrie.
Reply on: black #1265:
grafikon s tym pocita. rano ci vecer su medzi zastavkami kratsie jazdne doby ako v spicke. za to, ze sa vodic ponahla grafikon nemoze...
napisal by som konkretne, ale teraz si niesom uz uplne isty ktory spoj to bol a bolo by to len do vetra.

Vazne sa skuste niekto od MHD postavit na hlavnu krizovatku v cenre po osmej vecer, a napisat sem, ktory autobus nesiel skor. vela pisania by to nebolo. Ved je to aj logicke ze busy idu rychlejsie, ked je prazdne mesto. preco s tym nepocita aj grafikon?
Reply on: Vševedko #1263:
proti gustu žiaden dišputát... Mne sa ale najviac páčia dobre naprogramované transparenty BUSE.
Reply on: Majkl #1262:
Pche. Najvyššiu informačnú hodnotu má systém 4CPO!
Reply on: Vladimír #1257:
nič proti Mielcom, ale BUSE má určite vyššiu grafickú kvalitu. A vzhľadom na to, že sa mi zdá, že palubáky Mielec bez problémov spolupracujú s transparentmi BUSE, som sa chcel spýtať, či sa to náhodou nebude kombinovať takto ?
Ale vždy lepší Mielec ako plastové tabule...
Reply on: TeBeCe #1254:

Stefanikova tr. =Leninova tr.,
Tr. A. Hlinku = Lomonosovova tr.
Chrenovska=?,
Mostna =?,
Parovska =?,
B. Slancikovej =?

a ako sa dnes volaju vtedajsie ulice
Nam. Osloboditelov=?
Jasikova = F.Mojtu alebo Hodálova,
Leninovo nam. = Svätoplukovo nám.,
Saratovska = Farská
?
Reply on: black #1259:
ked nenapises konkretne miesto, cas, linku tak sa s tym nic neda robit ?
teraz som vazne nastvany. Naco su cestovne poriadky, ked podla nich busy vecer nechodia? postavte sa niekto od MHD do centra na hlavnu krizovatku a aspon raz si to prekontrolujte!!! vcera som ja premrzol na zastavke, lebo som prisiel len 5 minut pred tym ako mal ist bud... samozrejme ze isiel skor. teraz mama isla tiez len 3 minuty skor a videla ho akurat odchadzat. nechcete tie cestovne poriadky pomenit?
je logicke ze busy chodia rychlejsie v noci ako cez dopranu spicku. ale ked je raz napisane ze ma izt v urcity, cas, tak ma ist proste vtedy , nie 5 minut skor!!! ? ? ? ?

Change view

Structure
Order
Posts on page
Date and time of posts

Search in topic

Search text
Date from
Date to
You can search for more expressions divided by the space.
Guidance for advanced search can be found here.