for TeBeCe: ďakujem za uverejnenie fotografií. ?
A tiež som si všimol v jednej B732ke nevhodne riešené okienko pre výdaj CL. Ale pri takom rozdiele ceny JCL v hotovosti a z karty je nepochopiteľný taký vysoký počet ľudí platiacich pri vodičovi.
black
je logicke ze busy chodia rychlejsie v noci ako cez dopranu spicku. ale ked je raz napisane ze ma izt v urcity, cas, tak ma ist proste vtedy , nie 5 minut skor!!! ? ? ? ?